Program


Masz pomysł na panel dyskusyjny? A może chcesz poprowadzić konline'owe spotkanie z tematem przewodnim i opowiedzieć innym o tym, co Cię jara w fantastyce, popkulturze czy literaturze? Zgłoś swój punkt programu już dziś!


Granie w RPG przez sieć to coś, czego warto spróbować. Chcesz poprowadzić? Bez względu na to, czy będziesz to robić po raz n-ty, czy pierwszy - serdecznie zapraszamy (i w razie czego pomożemy)!


Kto powiedział, że na słuchawkach i kamerce da się zagrać tylko sesje? Na pewno nie my! Jeśli masz pomysł na larpa, który może dziać się online - to świetna okazja do tego, by go zorganizować!


Chcesz poprowadzić sesję na Konline? Super! Ten dokument pomoże Ci zgłosić taką przygodę, która będzie zgodna z naszymi standardami społeczności. Pokażemy Ci, jak w praktyce dbać o bezpieczeństwo i komfort wszystkich uczestników sesji. Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się z MG w celu doprecyzowania informacji podanych w formularzu. Zastrzegamy sobie również prawo do nieprzyjęcia na konwent sesji, które nie będą spełniały wspomnianych standardów społeczności. W razie jakichkolwiek niejasności, prosimy o kontakt na adres kontakt@konwent.online lub przez naszego Konline’owego Discorda.

PS dokument w formacie PDF możecie pobrać tutaj